Trwa ładowanie strony...

AiM Serwis
Profesjonalny druk w Inowrocławiu materiałów reklamowych!

Prowadzisz firmę w Inowrocławiu lub okolicach? Chcesz zostać zauważony przez potencjalnego klienta? Odpowiedni dobór i fachowe wykonanie materiałów promocyjnych może pomóc osiągnąć sukces. Działamy na zlecenie małych, średnich, dużych przedsiębiorstw.

Druk Inowrocław

Zajmujemy się drukiem:

  • wizytówek - produkt zawiera logo firmy, niezbędne dane adresowe, odpowiednią grafikę, krótka informacja o firmie i jej usługach. Tworzymy wizytówki w standardowym wymiarze 90 mm x 50 mm - u nas zamówisz wizytówki papierowe jednostronne i dwustronne, matowe i błyszczące,
  • ulotek - przyjmujemy zamówienia na ulotki w formacie klasycznej kartki A4 i rozkładanych broszur, na ulotkę nanosimy odpowiednią grafikę, tekst, dane firmowe. Standardowy okres oczekiwania na realizację pakietu ulotek to 5 dni,
  • banerów - tworzymy banery w różnych formatach pojawiające się w miejscach użyteczności publicznej. Nasze banery są wygodne, lekkie, łatwe w transporcie. Zajmujemy się pełną realizacją - począwszy od wykonywania specjalistycznego projektu, po wykonanie, druk w najwyższej jakości, aż po doradztwo.
  • innych materiałów firmowych - na specjalne życzenie wykonujemy dowolne materiały reklamowe (teczki firmowe, broszury).

Druk w Inowrocławiu
Najwyższe rozwiązania, sprawdzone techniki

Korzystamy z nowoczesnych metod druku. Nasze produkty to dobra kolorystyka, farby odporne na wysokie i niskie temperatury.

Skorzystaj z naszych usług.

Skontaktuj się
Hosting Template

Nasz CEL

Doradztwo oraz dostarczanie klientom najbardziej efektywnych rozwiązań i usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się poznać jego potrzeby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy

Szybkość działania

Profesjonalny zespół

A i M SERWIS - NAPRAWIMY TWÓJ SPRZĘT BIUROWY!

Skorzystaj z promocji!

Oferta promocyjna na wybrane produkty
Subiekt 123

Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko


Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko to przyjazny i łatwy w obsłudze system online do wystawiania faktur, zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów.

Promocyjna cena: 150,00 PLN
Zamów
Kasa Novitus Link Online

Kasa fiskalna Nobitus NEXT Online w promocyjnej cenie!


Link online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power.

Promocyjna cena: 1 832,70 PLN
Zamów
Posnet Mobile Online
Kasa fiskalna Posnet MobileOnline w promocyjnej cenie!

To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

Promocyjna cena: 1 905,27 PLN
Zamów
Kasa mobilna NANO Online
Mobilna kasa fiskalna NANO Online w promocyjnej cenie!

Mobilna kasa fiskalna NANO online dla każdego

Promocyjna cena: 1 906,50 PLN
Zamów

Skorzystaj z pomocy zdalnej


TeamViewer

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 10:00 do 17:00

+48 504 048 339


Formularz kontaktowy