Trwa ładowanie strony...


Oprogramowanie INSERT

Nasza firma jest autoryzowanym partnerem handlowym oprogramowania firm Insert. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i wdrożeniami oprogramowania. Swoją ofertę kierujemy do firm oraz instytucji. Oferowane przez nas produkty mogą poszczycić się uznaną marką w Polsce. Oferowane produkty potwierdzone są licznymi certyfikatami jakości i nagrodami za innowacyjność i rozwiązania w biznesie.

Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się skontaktować z nami.

Produkty Insert:

Sprzedaż:

  • Subiekt NEXO
  • Subiekt NEXO PRO
  • Subiekt GT
  • MIKRO Subiekt

Księgowość i finanse:

  • Rewizor NEXO
  • Rachmistrz NEXO
  • Rachmistrz GT

Kadry i płace:

  • Gratyfikant NEXO
  • Gratyfikant GT

Sprzedaż

Subiekt nexo

Subiekt NEXO

Jest to program wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp.

cena: 599 zł netto

Szczegóły
Subiekt NEXO PRO

Subiekt NEXO PRO

Jest to program wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach. Jest to rozszerzona wersja Subiekta nexo – oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań, które spełnią nawet bardzo nietypowe wymagania.

cena: 1 199 zł netto

Szczegóły
Subiekt GT

Subiekt GT

Jest to system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

cena: 799 zł netto

Szczegóły
mikroSubiekt

mikroSubiekt

Jest to niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Jest on dedykowany przede wszystkim małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny.

cena: 150 zł netto

Szczegóły

Księgowość i finanse

Rewizor NEXO

Rewizor NEXO

Jest to system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.

cena: 2 199 zł netto

Szczegóły
Rachmistrz NEXO

Rachmistrz NEXO

Jest to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.

cena: 1 199 zł netto

Szczegóły
Rachmistrz GT

Rachmistrz GT

Jest to system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac.

cena: 499 zł netto

Szczegóły

Kadry i płace

Gratyfikant NEXO

Gratyfikant NEXO

Jest to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.

cena: 1 499 zł zł netto

Szczegóły
Gratyfikant GT

Gratyfikant GT

Jest to systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.

cena: 1 499 zł netto

Szczegóły
Hosting Template

Nasz CEL

Doradztwo oraz dostarczanie klientom najbardziej efektywnych rozwiązań i usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się poznać jego potrzeby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy

Szybkość działania

Profesjonalny zespół

A i M SERWIS - NAPRAWIMY TWÓJ SPRZĘT BIUROWY!

Szanowni Klienci

Nasza firma działa na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się serwisem i sprzedażą urządzeń biurowych oraz materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń biurowych, umowy serwisowe oraz kontrakty na dzierżawę urządzeń.

Posiadamy autoryzacje w zakresie sprzedaży i serwisu produktów Nashuatec, POSNET, Insert, Novitus.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także produkty innych dystrybutorów tj: Canon, HP, Minolta, Ricoh, Samsung, Sharp, Panasonic i inni. Ciągle staramy się podnosić nasze kwalifikacje i umiejętności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy.

Serwis drukarek Inowrocław

Dojeżdżamy do klienta

Szkolenia u Klienta

Dowóz towaru na wskazane miejsce

Skorzystaj z promocji!

Oferta promocyjna na wybrane produkty
Subiekt 123

Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko


Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko to przyjazny i łatwy w obsłudze system online do wystawiania faktur, zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów.

Promocyjna cena: 150,00 PLN
Zamów
Kasa Novitus Link Online

Kasa fiskalna Nobitus NEXT Online w promocyjnej cenie!


Link online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power.

Promocyjna cena: 1 832,70 PLN
Zamów
Posnet Mobile Online
Kasa fiskalna Posnet MobileOnline w promocyjnej cenie!

To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

Promocyjna cena: 1 905,27 PLN
Zamów
Kasa mobilna NANO Online
Mobilna kasa fiskalna NANO Online w promocyjnej cenie!

Mobilna kasa fiskalna NANO online dla każdego

Promocyjna cena: 1 906,50 PLN
Zamów

Skorzystaj z pomocy zdalnej


TeamViewer

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 10:00 do 17:00

+48 504 048 339


Formularz kontaktowy