Trwa ładowanie strony...
ksero-inowroclaw

Ksero Inowrocław

Strona główna / Ksero Inowrocław

Ksero Inowrocław
Kopiowanie i wydruki w niskich cenach

Nasza firma świadczy usługi takie jak: kopiowanie, drukowanie i skanowanie – niezależnie od tego czy materiał jest czarno – biały czy kolorowy. Prowadzimy usługi ksero Inowrocław oraz wspieramy działalność firm niezależnie od jej wielkości.

Ksero Inowrocław

Poszukujesz najwyższej klasy drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych czy systemów optymalizacji druku? Koniecznie rozpocznij współpracę z AiM Serwis i ciesz się urządzeniami o najwyższej jakości od renomowanych marek. W naszej ofercie znajdziesz także najnowsze urządzenia dopiero wychodzące na rynek.

Jeśli obawiasz się, że coś stanie się z Twoim sprzętem podczas pracy – oferujemy także ekspresowe serwisowanie i naprawę. Gwarantujemy oryginalne części z niezbędnymi atestami i certyfikatami tak, aby Twoje urządzenia mogły cieszyć się użytkowaniem przez wiele lat.

AiM Serwis
Partner handlowy najlepszych producentów na rynku

Nasza firma od wielu lat współpracuje tylko z zaufanymi producentami sprzętu biurowego. Są nimi m.in. Konica Minolta, Ricoh, Brother, HSM, Fellowes. Zapewniamy pełny serwis oraz dzierżawę urządzeń wielofunkcyjnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Dzięki wieloletniej działalności w branży oraz ciągle poszerzanej wiedzy, bez problemu pomagamy klientom w wyborze odpowiednich urządzeń. Zapraszamy do naszego punktu ksero Inowrocław oraz do stałej współpracy!

Skorzystaj z naszych usług.

Skontaktuj się
Hosting Template

Nasz CEL

Doradztwo oraz dostarczanie klientom najbardziej efektywnych rozwiązań i usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się poznać jego potrzeby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy

Szybkość działania

Profesjonalny zespół

A i M SERWIS - NAPRAWIMY TWÓJ SPRZĘT BIUROWY!

Skorzystaj z promocji!

Oferta promocyjna na wybrane produkty
Subiekt 123

Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko


Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko to przyjazny i łatwy w obsłudze system online do wystawiania faktur, zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów.

Promocyjna cena: 150,00 PLN
Zamów
Kasa Novitus Link Online

Kasa fiskalna Nobitus NEXT Online w promocyjnej cenie!


Link online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power.

Promocyjna cena: 1 832,70 PLN
Zamów
Posnet Mobile Online
Kasa fiskalna Posnet MobileOnline w promocyjnej cenie!

To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

Promocyjna cena: 1 905,27 PLN
Zamów
Kasa mobilna NANO Online
Mobilna kasa fiskalna NANO Online w promocyjnej cenie!

Mobilna kasa fiskalna NANO online dla każdego

Promocyjna cena: 1 906,50 PLN
Zamów

Skorzystaj z pomocy zdalnej


TeamViewer

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 10:00 do 17:00

+48 504 048 339


Formularz kontaktowy