Trwa ładowanie strony...

Naprawa drukarek Inowrocław

Strona główna / Naprawa drukarek Inowrocław

AiM Serwis
Profesjonalna naprawa drukarek w Inowrocławiu

Zajmujemy się profesjonalną naprawą drukarek w Inowrocławiu. Serwisujemy u siebie nowe i stare modele, znanych, cenionych w branży producentów - u nas otrzymasz fachowe wsparcie w zakresie naprawy sprzętu takich firm jak: Konica Minolta, Ricoh, Brother, HSM, Fellowes. Naprawiamy cały sprzęt oraz dostarczamy klientom niezbędne części zamienne i oprogramowanie. Współpraca z zakresu serwisu opiera się na przejrzystych zasadach - na początku staramy się znaleźć źródło problemu, proponujemy klientowi możliwe rozwiązania z całościową wyceną serwisu. Cenimy też czas naszych kontrahentów - większość napraw ma miejsce w przeciągu 7 dni roboczych. Zakres działań w ramach serwisu zależy od modelu oraz charakteru uszkodzenia.

Naprawa drukarek Inowrocław

Zaufaj profesjonalistom z doświadczeniem

Mamy bogate doświadczenie zarówno w samym serwisie, jak i sprzedaży drukarek w Inowrocławiu. Dzięki temu specyfika drukarek atramentowych, laserowych, laserowych nie ma dla nas tajemnic - jesteśmy w stanie naprawić nawet największe uszkodzenie mechaniczne. W ramach serwisu wykonujemy także czyszczenie drukarek, wymianę tuszy itd.

Zapraszamy do kontaktu z nami

Skontaktuj się z nami - opisz problem ze swoją drukarką, a my postaramy się pomóc! Serwisujemy sprzęt na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Przyjmujemy zlecenia naprawy drukarek od małych, średnich, dużych firm oferując kompleksowy serwis w dobrej cenie.

Skorzystaj z naszych usług.

Skontaktuj się
Hosting Template

Nasz CEL

Doradztwo oraz dostarczanie klientom najbardziej efektywnych rozwiązań i usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się poznać jego potrzeby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy

Szybkość działania

Profesjonalny zespół

A i M SERWIS - NAPRAWIMY TWÓJ SPRZĘT BIUROWY!

Skorzystaj z promocji!

Oferta promocyjna na wybrane produkty
Subiekt 123

Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko


Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko to przyjazny i łatwy w obsłudze system online do wystawiania faktur, zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów.

Promocyjna cena: 150,00 PLN
Zamów
Kasa Novitus Link Online

Kasa fiskalna Nobitus NEXT Online w promocyjnej cenie!


Link online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power.

Promocyjna cena: 1 832,70 PLN
Zamów
Posnet Mobile Online
Kasa fiskalna Posnet MobileOnline w promocyjnej cenie!

To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

Promocyjna cena: 1 905,27 PLN
Zamów
Kasa mobilna NANO Online
Mobilna kasa fiskalna NANO Online w promocyjnej cenie!

Mobilna kasa fiskalna NANO online dla każdego

Promocyjna cena: 1 906,50 PLN
Zamów

Skorzystaj z pomocy zdalnej


TeamViewer

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 10:00 do 17:00

+48 504 048 339


Formularz kontaktowy