Trwa ładowanie strony...

Oprogramowanie Subiekt w Mogilnie
Wsparcie sprzedaży Twojej firmy!

Prowadzisz firmę? Zajmujesz się sprzedażą na szeroką skalę? Profesjonalne oprogramowanie do realizowania poszczególnych etapów sprzedaży to podstawa. Oferujemy branżowe oprogramowanie Insert i program Subiekt w czterech wariantach: Subiekt NEXO, Subiekt NEXO PRO, Subiekt GC, MIKRO Subiekt. Wybór programu zależy przede wszystkim od wielkości firmy i charakteru realizowanych zleceń.

Subiekt Mogilno

Zalety oprogramowania Subiekt w Mogilnie

Podstawową zaletą programu jest pełna automatyzacja - przyspieszenie każdej sprzedaży. Program ułatwia tworzenie zestawów zakupowych, segregację produktów, wycenę oraz wspiera cały proces sprzedażowy: od udostępnienia produktu, aż po płatność i wysyłkę/dostarczenie produktu klientowi. Jedna z wielu praktycznych funkcji programu pozwala na między innymi ustawianie dogodnych wariantów sprzedaży, sposobów płatności, na tworzenie bazy klientów - jednorazowych i stałych.

Subiekt - sprzedaż jeszcze nigdy nie była tak prosta

Oprogramowanie Insert wspiera przedsiębiorcę na każdym etapie sprzedaży. Praktyczne rozwiązania pomagają sprzedającemu przy małych i dużych zamówieniach - może on zwiększac ilość sprzedawanych produktów i realizować pomyślnie więcej zleceń.

Skontaktuj się z nami - chętnie bliżej przedstawimy zalety oprogramowania i opiszemy jego podstawowe funkcje. Wspieramy naszych klientów podczas wdrażania oprogramowania w przedsiębiorstwie. Dopasowujemy rodzaj programu do indywidualnych cech firmy.

Skorzystaj z naszych usług.

Skontaktuj się
Hosting Template

Nasz CEL

Doradztwo oraz dostarczanie klientom najbardziej efektywnych rozwiązań i usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się poznać jego potrzeby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy

Szybkość działania

Profesjonalny zespół

A i M SERWIS - NAPRAWIMY TWÓJ SPRZĘT BIUROWY!

Skorzystaj z promocji!

Oferta promocyjna na wybrane produkty
Subiekt 123

Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko


Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko to przyjazny i łatwy w obsłudze system online do wystawiania faktur, zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów.

Promocyjna cena: 150,00 PLN
Zamów
Kasa Novitus Link Online

Kasa fiskalna Nobitus NEXT Online w promocyjnej cenie!


Link online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power.

Promocyjna cena: 1 832,70 PLN
Zamów
Posnet Mobile Online
Kasa fiskalna Posnet MobileOnline w promocyjnej cenie!

To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

Promocyjna cena: 1 905,27 PLN
Zamów
Kasa mobilna NANO Online
Mobilna kasa fiskalna NANO Online w promocyjnej cenie!

Mobilna kasa fiskalna NANO online dla każdego

Promocyjna cena: 1 906,50 PLN
Zamów

Skorzystaj z pomocy zdalnej


TeamViewer

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 10:00 do 17:00

+48 504 048 339


Formularz kontaktowy