Trwa ładowanie strony...

Seriws kserokopiarek i drukarek

Strona główna / Seriws kserokopiarek i drukarek

A i M SERWIS

Prowadzimy serwis drukarek wszystkich producentów drukarek, zarówno laserowych jak i atramentowych.

Aby zamówić wizytę naszego serwisanta prosimy o kontakt pod numerem telefonu 504 135 974, 52 357 42 95 lub pisząc na adres aimserwis@post.pl.

Informacje jakie będą nam potrzebne do uruchomienia procedury serwisowej to adres pod którym znajduje się uszkodzona drukarka, krótki opis usterki oraz dane kontaktowe poprzez które możemy się z Państwem skontaktować.

Jak działa nasz serwis drukarek?

W chwili przesłania zgłoszenia naprawy drukarki w naszym serwisie, pracownik serwisu kontaktuje się z Państwem w celu wstępnego zdiagnozowania usterki.

Jeżeli informacje przekazane przez Państwa są wystarczające i powód awarii drukarki zostaje zdiagnozowany, przedstawiamy wstępną wycenę kosztów naprawy drukarki.

Przeprowadzamy prace serwisowe i jeżeli pojawiają się inne problemy generujące dodatkowe koszty, kontaktujemy się z Państwem w celu ich akceptacji.

Jeżeli maja Państwo wątpliwości co do jasności zasad jakimi kieruje się nasz Serwis drukarek - prosimy o kontakt telefoniczny - nasz pracownik odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Zakres prac przy konserwacjach i przeglądach drukarek:


DRUKARKI ATRAMENTOWE

Czyszczenie zewnętrzne oraz wnętrza drukarki i podajników papieru. Konserwacja separatorów mechanizmu pobierania papieru, a w razie potrzeby wymiana. Czyszczenie linii przesuwu papieru. Konserwacja łożysk, wałków, kółek zębatych, i innych mechanizmów drukarki Diagnostyka elementów gumowych.DRUKARKI LASEROWE

Czyszczenie zewnętrzne oraz wnętrza drukarki i podajników papieru. Sprawdzenie i oczyszczenie toru przesuwu papieru. Konserwacja, ewentualnie wymiana separatorów mechanizmu pobierania papieru. Przegląd i diagnostyka elementów grzewczych, gumowych (wałki, rolki, paski). Konserwacja elementów współpracujących (łożyska, wałki, kółka zębate, mechanika drukarki)DRUKARKI IGŁOWE

Czyszczenie zewnętrzne oraz wnętrza drukarki. Sprawdzenie i oczyszczenie toru przesuwu papieru. Przegląd i diagnostyka elementów gumowych (wałki, rolki, paski). Czyszczenie prowadnic karetki Konserwacja, ewentualnie wymiana elementów współpracujących (łożyska, wałki, kółka zębate, mechanika drukarki).


Hosting Template

Nasz CEL

Doradztwo oraz dostarczanie klientom najbardziej efektywnych rozwiązań i usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie starając się poznać jego potrzeby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy

Szybkość działania

Profesjonalny zespół

A i M SERWIS - NAPRAWIMY TWÓJ SPRZĘT BIUROWY!

Szanowni Klienci

Nasza firma działa na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się serwisem i sprzedażą urządzeń biurowych oraz materiałów eksploatacyjnych. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń biurowych, umowy serwisowe oraz kontrakty na dzierżawę urządzeń.

Posiadamy autoryzacje w zakresie sprzedaży i serwisu produktów Nashuatec, POSNET, Insert, Novitus.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także produkty innych dystrybutorów tj: Canon, HP, Minolta, Ricoh, Samsung, Sharp, Panasonic i inni. Ciągle staramy się podnosić nasze kwalifikacje i umiejętności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy.

Serwis drukarek Inowrocław

Dojeżdżamy do klienta

Szkolenia u Klienta

Dowóz towaru na wskazane miejsce

Skorzystaj z promocji!

Oferta promocyjna na wybrane produkty
Subiekt 123

Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko


Subiekt 123 - fakturowanie online i nie tylko to przyjazny i łatwy w obsłudze system online do wystawiania faktur, zarządzania informacjami o klientach oraz prowadzenia kartotek usług i towarów.

Promocyjna cena: 150,00 PLN
Zamów
Kasa Novitus Link Online

Kasa fiskalna Nobitus NEXT Online w promocyjnej cenie!


Link online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power.

Promocyjna cena: 1 832,70 PLN
Zamów
Posnet Mobile Online
Kasa fiskalna Posnet MobileOnline w promocyjnej cenie!

To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

Promocyjna cena: 1 905,27 PLN
Zamów
Kasa mobilna NANO Online
Mobilna kasa fiskalna NANO Online w promocyjnej cenie!

Mobilna kasa fiskalna NANO online dla każdego

Promocyjna cena: 1 906,50 PLN
Zamów

Skorzystaj z pomocy zdalnej


TeamViewer

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 10:00 do 17:00

+48 504 048 339


Formularz kontaktowy